245/35R20 95Y CUP2 R CN XL

MICHELIN

245/35R20 95Y CUP2 R CN XL

245/35R20 95Y CUP2 R CN XL

43,550.00 ден

Out of stock

43,550.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 501222 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PilotSport Cup2 R CN

Тежински индекс

95

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: