245/35R20 95Y SportContact 7 XL FR

CONTINENTAL
-10%

245/35R20 95Y SportContact 7 XL FR

245/35R20 95Y SportContact 7 XL FR

14,787.00 ден

На лагер

14,787.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500282 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

SportContact 7

Додадовте производ во Вашата кошничка: