245/35R20 95YT PILOTSPORT 4S MO1 XL

MICHELIN

245/35R20 95YT PILOTSPORT 4S MO1 XL

245/35R20 95YT PILOTSPORT 4S MO1 XL

20,780.00 ден

На лагер

20,780.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502023 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOTSPORT 4S

Тежински индекс

95

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: