245/35R21 96W WinterContact TS860 S XL F

CONTINENTAL
-10%

245/35R21 96W WinterContact TS860 S XL F

245/35R21 96W WinterContact TS860 S XL F

28,332.00 ден

На лагер

28,332.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023475 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

35

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS860S

Тежински индекс

96

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: