245/35R21 96W WinterContact TS860S XL F

CONTINENTAL

245/35R21 96W WinterContact TS860S XL F

245/35R21 96W WinterContact TS860S XL F

31,800.00 ден

На лагер

31,800.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023475 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

RR

C

Профил

35

WR

C

Дијаметар

R21

Noise

72B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS860S

Тежински индекс

96

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: