MILEVER

245/35R21 96W XL

245/35R21 96W XL

5,620.00 ден

Out of stock

5,620.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 503819 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

35

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

MILEVER

Шара

MU069

Тежински индекс

96

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: