245/35R21 96Y CSC5P TO SIL XL FR

CONTINENTAL
-10%

245/35R21 96Y CSC5P TO SIL XL FR

245/35R21 96Y CSC5P TO SIL XL FR

18,774.00 ден

На лагер

18,774.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015576 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

35

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5P

Тежински индекс

96

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: