245/35R21 96Y NEW P-ZER0 r-f XL

PIRELLI
-10%

245/35R21 96Y NEW P-ZER0 r-f XL

245/35R21 96Y NEW P-ZER0 r-f XL

26,082.00 ден

На лагер

26,082.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009926 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

35

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

P-Zero

Тежински индекс

96

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: