245/35ZR19 93Y CSC 6 FR XL

CONTINENTAL

245/35ZR19 93Y CSC 6 FR XL

245/35ZR19 93Y CSC 6 FR XL

14,130.00 ден

На лагер

14,130.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009584 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 6

Тежински индекс

93

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: