245/35ZR19 93Y NEW P-ZERO (L) XL

PIRELLI
-10%

245/35ZR19 93Y NEW P-ZERO (L) XL

245/35ZR19 93Y NEW P-ZERO (L) XL

13,608.00 ден

На лагер

13,608.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009929 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

P-Zero

Тежински индекс

93

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: