245/40R17 91Y BRAV5 FR

BARUM
-10%

245/40R17 91Y BRAV5 FR

245/40R17 91Y BRAV5 FR

5,931.00 ден

На лагер

5,931.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501253 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5

Тежински индекс

91

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: