245/40R17 91Y CSC 5 MO

CONTINENTAL
-10%

245/40R17 91Y CSC 5 MO

245/40R17 91Y CSC 5 MO

9,378.00 ден

Out of stock

9,378.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA009547 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

91

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: