245/40R17 95V Wintoura+ XL

DAVANTI
-10%

245/40R17 95V Wintoura+ XL

245/40R17 95V Wintoura+ XL

4,959.00 ден

На лагер

4,959.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020696 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: