255/55R19 111W NOKIAN Z SUV XL

ROADX
-10%

255/55R19 111W NOKIAN Z SUV XL

255/55R19 111W NOKIAN Z SUV XL

11,366.00 ден

На лагер

11,366.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA003844 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Motion U11

Тежински индекс

95

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: