245/40R17 95Y PILOT SPORT 4 XL

MICHELIN

245/40R17 95Y PILOT SPORT 4 XL

245/40R17 95Y PILOT SPORT 4 XL

10,270.00 ден

Out of stock

10,270.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA009768 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4

Тежински индекс

95

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: