245/40R17 95Y Protoura Sport  XL

OUTLET 2021
DAVANTI
-50%

245/40R17 95Y Protoura Sport  XL

245/40R17 95Y Protoura Sport  XL

3,275.00 ден

На лагер

3,275.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500333-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

PROTOURA SPORT

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: