245/40R17 95Y Protoura Sport  XL

DAVANTI
-30%

245/40R17 95Y Protoura Sport  XL

245/40R17 95Y Protoura Sport  XL

4,585.00 ден

На лагер

4,585.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500333 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

PROTOURA SPORT

Додадовте производ во Вашата кошничка: