245/40R18 93Y CrossClimate 2

MICHELIN

245/40R18 93Y CrossClimate 2

245/40R18 93Y CrossClimate 2

12,360.00 ден

На лагер

12,360.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023430 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate 2

Тежински индекс

93

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: