245/40R18 97V FR ALT WIN 3 XL

GENERAL TIRE
-10%

245/40R18 97V FR ALT WIN 3 XL

245/40R18 97V FR ALT WIN 3 XL

6,093.00 ден

На лагер

6,093.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013985 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Winter 3

Тежински индекс

97

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: