245/40R18 97V FR TS850 P XL

OUTLET 2019
CONTINENTAL
-30%

245/40R18 97V FR TS850 P XL

245/40R18 97V FR TS850 P XL

9,156.00 ден

На лагер

9,156.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007775-19 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

RR

C

Профил

40

WR

B

Дијаметар

R18

Noise

72B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

97

Брзински индекс

V

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: