245/40R18 97V PILOT ALPIN PA4 XL

OUTLET 2018
MICHELIN
-35%

245/40R18 97V PILOT ALPIN PA4 XL

245/40R18 97V PILOT ALPIN PA4 XL

8,125.00 ден

На лагер

8,125.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA005668-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Outlet

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin A4

Тежински индекс

97

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: