245/40R18 97V POLARIS 5 XL FR

BARUM

245/40R18 97V POLARIS 5 XL FR

245/40R18 97V POLARIS 5 XL FR

8,170.00 ден

На лагер

8,170.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502252 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

97

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: