245/40R18 97V Wintoura+ XL

OUTLET 2021
DAVANTI
-50%

245/40R18 97V Wintoura+ XL

245/40R18 97V Wintoura+ XL

2,985.00 ден

Out of stock

2,985.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA015905-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura

Тежински индекс

97

Брзински индекс

V

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: