245/40R18 97Y DX640 XL

DAVANTI
-10%

245/40R18 97Y DX640 XL

245/40R18 97Y DX640 XL

5,346.00 ден

На лагер

5,346.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500334 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Додадовте производ во Вашата кошничка: