245/40R18 97Y MP47 Hectorra 3 XL FR

MATADOR
-10%

245/40R18 97Y MP47 Hectorra 3 XL FR

245/40R18 97Y MP47 Hectorra 3 XL FR

5,922.00 ден

На лагер

5,922.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500462 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Додадовте производ во Вашата кошничка: