245/40R18 97Y PRIMACY 3 ZP XL MOE

MICHELIN

245/40R18 97Y PRIMACY 3 ZP XL MOE

245/40R18 97Y PRIMACY 3 ZP XL MOE

12,530.00 ден

На лагер

12,530.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022990 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 3

Тежински индекс

97

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: