245/40R18 97Y UHP XL TA

OUTLET 2021
TAURUS

245/40R18 97Y UHP XL TA

245/40R18 97Y UHP XL TA

5,390.00 ден

Out of stock

5,390.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA014509-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

97

Брзински индекс

Y

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: