245/40R19 98Y MP47 Hectorra 3 XL FR

MATADOR

245/40R19 98Y MP47 Hectorra 3 XL FR

245/40R19 98Y MP47 Hectorra 3 XL FR

8,310.00 ден

На лагер

8,310.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500463 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Додадовте производ во Вашата кошничка: