245/40R19 98Y N’Fera Sport XL

NEXEN

245/40R19 98Y N’Fera Sport XL

245/40R19 98Y N’Fera Sport XL

9,990.00 ден

Out of stock

9,990.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 500643 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-Fera Sport XL

Додадовте производ во Вашата кошничка: