245/40R19 98Y PROXES SPORT XL

TOYO

245/40R19 98Y PROXES SPORT XL

245/40R19 98Y PROXES SPORT XL

11,230.00 ден

На лагер

11,230.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022461 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES SPORT XL

Тежински индекс

96

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: