245/40R19 (98Y) XL

PIRELLI

245/40R19 (98Y) XL

245/40R19 (98Y) XL

12,500.00 ден

На лагер

12,500.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502743 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

PZERO NERO GT

Тежински индекс

98

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: