245/40R20 95W CSC5 FR

OUTLET 2018
CONTINENTAL
-30%

245/40R20 95W CSC5 FR

245/40R20 95W CSC5 FR

12,530.00 ден

На лагер

12,530.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015600-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Outlet

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ConitSportContact 5

Тежински индекс

95

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: