245/40R20 99V TS 860 S *MO XL FR

CONTINENTAL

245/40R20 99V TS 860 S *MO XL FR

245/40R20 99V TS 860 S *MO XL FR

22,760.00 ден

На лагер

22,760.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502949 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

RR

C

Профил

40

WR

B

Дијаметар

R20

Noise

72B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

TS 860 S

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: