245/40R20 99W P-ZERO XL

PIRELLI

245/40R20 99W P-ZERO XL

245/40R20 99W P-ZERO XL

16,610.00 ден

Out of stock

16,610.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 505177 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

P-Zero

Тежински индекс

99

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: