245/40R20 99W TS860S XL

CONTINENTAL

245/40R20 99W TS860S XL

245/40R20 99W TS860S XL

24,030.00 ден

На лагер

24,030.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015697 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

RR

C

Профил

40

WR

C

Дијаметар

R20

Noise

72B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

99

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: