245/40R20 99W Wintoura+ XL

DAVANTI
-10%

245/40R20 99W Wintoura+ XL

245/40R20 99W Wintoura+ XL

7,353.00 ден

На лагер

7,353.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020697 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura

Тежински индекс

99

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: