245/40R20 99W WR Snowproof P XL

NOKIAN
-10%

245/40R20 99W WR Snowproof P XL

245/40R20 99W WR Snowproof P XL

17,559.00 ден

На лагер

17,559.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020616 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

SNOWPROOF P

Тежински индекс

99

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: