245/40R20 99Y DX640 XL

DAVANTI
-20%

245/40R20 99Y DX640 XL

245/40R20 99Y DX640 XL

7,328.00 ден

На лагер

7,328.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015174 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

99

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: