245/40R20 99Y SportContact 5P XL MO

CONTINENTAL
-10%

245/40R20 99Y SportContact 5P XL MO

245/40R20 99Y SportContact 5P XL MO

16,551.00 ден

На лагер

16,551.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008113 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5P

Тежински индекс

99

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: