245/40R21 100V WinterContact TS860 S AO

CONTINENTAL

245/40R21 100V WinterContact TS860 S AO

245/40R21 100V WinterContact TS860 S AO

24,630.00 ден

На лагер

24,630.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023729 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: