245/40R21 100Y Protoura Sport XL

DAVANTI

245/40R21 100Y Protoura Sport XL

245/40R21 100Y Protoura Sport XL

11,060.00 ден

На лагер

11,060.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022135 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

PROTOURA SPORT

Тежински индекс

100

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: