245/40ZR19 98Y PILOT SPORT 4 XL

MICHELIN
-10%

245/40ZR19 98Y PILOT SPORT 4 XL

245/40ZR19 98Y PILOT SPORT 4 XL

11,223.00 ден

На лагер

11,223.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006716 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4

Тежински индекс

98

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: