245/45 R18 100Y QUADRAXER 3 XL

KLEBER
-10%

245/45 R18 100Y QUADRAXER 3 XL

245/45 R18 100Y QUADRAXER 3 XL

8,973.00 ден

На лагер

8,973.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500878 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

KLEBER

Шара

QUADRAXER 3

Додадовте производ во Вашата кошничка: