245/45R17 99H FR TS830 P XL MO

OUTLET 2019
CONTINENTAL
-20%

245/45R17 99H FR TS830 P XL MO

245/45R17 99H FR TS830 P XL MO

12,192.00 ден

На лагер

12,192.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA003543-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 830

Тежински индекс

99

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: