245/45R17 99V PILOT ALPIN PA4 XL

OUTLET 2017
MICHELIN
-40%

245/45R17 99V PILOT ALPIN PA4 XL

245/45R17 99V PILOT ALPIN PA4 XL

8,088.00 ден

На лагер

8,088.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006141-17 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Outlet

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin PA4

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: