245/45R17 99V PILOT ALPIN PA4 XL

MICHELIN
-10%

245/45R17 99V PILOT ALPIN PA4 XL

245/45R17 99V PILOT ALPIN PA4 XL

12,132.00 ден

На лагер

12,132.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006141 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin PA4

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: