245/45R17 99V WR Snowproof P XL

NOKIAN
-10%

245/45R17 99V WR Snowproof P XL

245/45R17 99V WR Snowproof P XL

10,719.00 ден

На лагер

10,719.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020953 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

SNOWPROOF P

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: