245/45R17 99W Seasonproof XL

NOKIAN
-10%

245/45R17 99W Seasonproof XL

245/45R17 99W Seasonproof XL

10,548.00 ден

На лагер

10,548.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024079 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

NOKIAN

Шара

SEASONPROOF

Тежински индекс

99

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: