245/45R17 99Y DX640 XL

DAVANTI
-10%

245/45R17 99Y DX640 XL

245/45R17 99Y DX640 XL

5,715.00 ден

На лагер

5,715.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019552 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

99

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: