245/45R17 99Y PROXES SPORT XL

TOYO
-10%

245/45R17 99Y PROXES SPORT XL

245/45R17 99Y PROXES SPORT XL

7,335.00 ден

На лагер

7,335.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022492 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES SPORT XL

Тежински индекс

99

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: